Курси підвищення кваліфікації: «Сучасні сейсмічні методи при пошуках, розвідці, стимулюванні резервуару та моніторингу видобування нетрадиційних ресурсів вуглеводнів»

21.01.2015

Курси підвищення кваліфікації: «Сучасні сейсмічні методи при пошуках, розвідці, стимулюванні резервуару та моніторингу видобування нетрадиційних ресурсів вуглеводнів»

Вищий навчальний заклад післядипломної освіти «Інститут Тутковського»

Курси підвищення кваліфікації для геофізиків, геомеханіків, геологів, петрофізиків, а також фахівців з моделювання та інженерії резервуарів.

Тема: «Сучасні сейсмічні методи при пошуках, розвідці, стимулюванні резервуару та моніторингу видобування нетрадиційних ресурсів вуглеводнів».

Мета курсу лекцій: oзнайомити слухачів із спеціальними сучасними сейсмічними методами, які в комплексі з ГДС, бурінням спрямованих або горизонтальних свердловин і гідравлічним стимулюванням тріщин дадуть можливість успішно здійснювати пошук, розвідку, контроль процесу підготовки резервуарів та моніторинг видобутку нетрадиційних ресурсів, і продемонструвати ефективність цих методів на численних практичних прикладах.

Термін проведення: 17-19 лютого 2015р.

Керівник програми: Тяпкін Юрій Костянтинович, доктор фізико-математичних наук, професор, член Європейської академії наук (EAS), Американської спілки геофізиків-розвідників (SEG) и Європейської асоціації геовчених та інженерів (EAGE). Автор понад 200 робіт, багато з яких опубліковані у провідних американських, європейських, китайських та російських фахових журналах.

Навчання платне і проводиться на підставі договору. Вартість – 2600 грн.

Місце проведення курсів: навчальний клас «Інституту Тутковського», м. Київ, вул. Дубровицька, 28, 3 поверх, кім 310

Для реєстрації учаснику програми необхідно надіслати на адресу Інституту реєстраційну форму, після чого учаснику (організації) будуть направлені документи для оплати (рахунок і договір).

За всіма довідками участі в програмі просимо звертатися до ПВНЗ „Інститут Тутковського”
Адреса: м. Київ, 04114, вул. Дубровицька, 28
Телефон: (044) 390-21-75; ф. 390-21-73
e-mail:
Відповідальна особа: Загородня Наталія Григорівна тел. (067) 551-69-96