Geoquest «Природні багатства України»

28.03.2017

Geoquest «Природні багатства України»

17 березня у Науково-природничому музеї Національної Академії наук України пройшли змагання Geoquest «Природні багатства України».

У квесті взяли участь сім команд:

  • Команда гуртка геології відділу туризму, краєзнавства КПДЮ,
  • Команда Русанівського ліцею,
  • Команда 8 класів СЗШ № 2 імені Карбишева,
  • Команда 9-Б класу СЗШ № 2 імені Карбишева,
  • Команда СЗШ № 13,
  • Команда 8-А класу СЗШ № 167,
  • Команда 10-Б класу СЗШ № 256.

Під час квесту команди шукали експозиції, присвячені природним багатствам окремих регіонів України та відповідали на запитання, знаходячи підказки в залах музею.

Хто правильно визначив район, якому присвячена експозиція та правильно відповів на запитаннями, отримав відповідну частину карти України та кольорові картки за відповіді.

Квест проходив динамічно та весело. Учні, намагаючись знайти відповіді на запитання, уважно вивчали стенди, розглядали експонати музею, читали підписи та слухали записи радіогідів. Ще ніколи працівники музею не бачили таких наполегливих в пошуках істини відвідувачів .

За висновками журі, усі команди впоралися з завданнями, зібрали карту України та продемонстрували свої хороші знання. Усі команди стали переможцями, розділивши І, ІІ та ІІІ місця між собою і отримали дипломи, грамоти, сувенірні набори мінералів та солодкі призи.

Спонсор квесту – ГО «Спілка геологів України».

Організатори квесту «Природні багатства України»: керівник гуртка геології КПДЮ – Крочак Марина Дмитрівна, науковий співробітник геологічного відділу Науково-природничого музею НАН України – Решетник Марія Миколаївна та представник ГО «Спілка геологів України» – Лівенцева Ганна Анатоліївна.

 

 
Перед початком квесту пояснення правил змагань
Робота на етапах, пошук відповідей на запитання
 

 

Робота на етапах, пошук відповідей на запитання
Робота на етапах, пошук відповідей на запитання
Правильна відповідь – зелена картка та 5 балів
 

 

Осанній етап – скласти карту України з пазлів-регіонів
Нагородження переможців